444 44 16

Etkinlikler

Özdilek İzmir AVM’ de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

 

Alışveriş keyfine keyif katan Özdilek İzmir AVM ’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. Yıldönümü şerefine Canlı Heykel ve Bando gösterilerinin yanı sıra Pantomim, Sihirbaz, Zeybek ve Karadeniz Halk Oyunlarının yer aldığı Çocuk Şov etkinlikleri ve Yüz Boyama Sosis Balon etkinlikleri gerçekleştirildi.

 

29 Ekim Pazartesi günü saat 15.00’te Canlı Heykel ve Bando Gösterileri ile başlayan etkinlikler saat 15.30 ve 17.30 seansları ile 29 Ekim Özel Çocuk Şov ile devam etti.

 

Seyit Onbaşı, Topçu Kadın, Efe ve iki Türk Askerinin canlandırıldığı Canlı Heykel gösterisine ilgi büyüktü. Aynı saatlerde gerçekleşen Bando Gösterisi, ziyaretçilerin Cumhuriyet Bayramı coşkusuna marşlar ile eşlik etti.

 

Pantomim, Zeybek, Karadeniz Halk Oyunları ve Sihirbaz gösterilerinden oluşan Çocuk Şov etkinliğine küçük- büyük tüm ziyaretçiler yoğun ilgi gösterirken 29 Ekim’e özel olarak hazırlanmış olan içerikleri ile Pantomim ve Sihirbaz etkinlikleri sırasında sahnede yapılan Türk Bayraklı gösteriler seyircilerden büyük alkış aldı.

 

Özdilek İzmir AVM, Cumhuriyetimizin 95. Kuruluş Yıldönümünde gerçekleştirdiği etkinlikler ile  İzmirlilerin anılarındaki unutulmaz yerini aldı.

Özdilek Holding

© 2020  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar