444 44 16

Kampanyalar

Özdilek Hipermarketler'de 30 TL MaxiPuan!

19 Ocak - 17 Mart 2021 tarihleri arasında Özdilek hipermarketlerden tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin ilk market alışverişinize 30 TL MaxiPuan!

Ayrıca Özdilek mağazalarından yapacağınız giyim ve tekstil alışverişlerinize de 8 taksit!

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç)

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Özdilekteyim.com internet sitesinden gerçekleştirilecek alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade veya iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül, MaxiPuan yüklenmesinde bankamız kayıtları esas alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 24 Mart 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 2 Nisan 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir. Kazanacağınız MaxiPuanları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Özdilek Holding

© 2021  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar