444 44 16

Özdilek Reklam Filmi

Özdilek Reklam Filmi


Özdilek Ev Tekstili 2021 Sevgililer Günü Reklam Filmi

Özdilek Ev Tekstili’nin 2021 Sevgililer Günü için özel olarak tasarladığı koleksiyonu, dijital platformlarda #aşkınızıtamamlayın hashtag’i ile yayınlanmak üzere hazırlanan yeni reklam filmiyle tanıtılıyor.

 

“Özdilek Always in Love Nevresim Takımı ile Aşkınızı Tamamlayın”

 

Kaliteyi ve şıklığı tüm ürünlerine kodlayan Özdilek Ev Tekstili, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı nevresim takımı ile yatak odalarında sonsuz aşkı resmediyor. Sevginin ve aşkın gücünü yansıtan desen ve renklerle hazırlanan Özdilek Always in Love Nevresim Takımı’nda köklü aşkın simgesi olarak, kalpten bir ağaç teması yer alıyor. Adındaki “daima aşk, aşık” anlamları, aşkın rengi kırmızı ve saflığın rengi beyazla bütünleşerek koleksiyonda görülüyor. Koleksiyonun tamamlayıcısı olarak iki yastık yan yana geldiğinde de #aşkınızıtamamlayın hashtag’ine atıfta bulunarak kırmızı bir kalp ortaya çıkıyor. Sevgililer Günü için çok özel günlük kullanım için de oldukça ideal olan Özdilek Always in Love Nevresim Takımı’nın yer aldığı koleksiyonda 13 farklı renk alternatifiyle bornoz da satışa sunuluyor.

 

Reklam filminin gösterimiyle birlikte satışa sunulan koleksiyon ürünlerini, Özdilek Ev Tekstili mağazaları, alışveriş merkezleri, çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com, yetkili satış noktaları ile Özdilek bayilerinden satın alabilirsiniz.

 

 

Özdilek Ev Tekstili 2020 Anneler Günü Reklam Filmi

Özdilek’ten “Süper Annelere”


Özdilek Ev Tekstili’nin Anneler Günü için özel olarak tasarladığı Süper Annem Nevresim Takımı, Pop Art sanat akımından ilham alınarak hazırlandı. Süper Annem Nevresim Takımı ve First Company Anneler Günü’ne özel pijama takımlarının yer aldığı özel koleksiyon yeni reklam filmiyle tanıtılıyor.

 

Annelerin günlük hayattaki farklı rollerinin güçlü ve dinamik çizgilerle yansıtıldığı Süper Annem Nevresim Takımı, bu yılın en güzel hediye seçeneklerinden birini oluşturuyor. Pamuk kalpli annelere yakışacak yüzde yüz pamuktan hazırlanan nevresim takımının içeriğinde iki kişilik nevresim, çarşaf, iki adet volanlı yastık kılıfı ve yine iki adet yastık kılıfı bulunuyor. First Company Anneler Günü’ne özel pijama takımları ise Süper Annem Nevresim Takımı’yla bütünleşen desenleri, renkleri ve iki farklı tasarımıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

 

Benim annem, süper annem!

 

Coşkulu renklerle hazırladığı yepyeni koleksiyonu ile annelerin kalbini çoktan kazanan Özdilek Ev Tekstili, farklı tasarımlarıyla ev modasını şekillendirmeye devam ediyor.

 

Aynı zamanda nostaljik bir etki de yaratan Süper Annem Nevresim Takımı, yatak odalarında Pop Art rüzgarı estiren dinamik çizgilerle birlikte farklı, renkli ve eğlenceli bir ambiyans da oluşturuyor.

 

Özdilek Ev Tekstili mağazalarında ve Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesinde satışa sunulan Süper Annem Nevresim Takımı ve First Company Anneler Günü’ne özel pijama takımları, fedakar anneleri en özel günlerinde süper hissettirmek isteyenler için şık bir hediye alternatifi oluyor.

 

 

Özdilek Ev Tekstili 2020 Sevgililer Günü Reklam Filmi

Özdilek Ev Tekstili’nin 2020 Sevgililer Günü için özel olarak tasarladığı Özdilek Fall in Love Nevresim Takımı ve First Company Sevgililer Günü’ne özel pijama takımları yeni reklam filmiyle tanıtılıyor.

 

Sevgililer Günü’nde Evinizin Modası Özdilek’te

 

Sevgi, sevgili ve aşka dair kelimelerin farklı dillerdeki anlatımlarının yer aldığı tasarım; minik kalpler, siyah, beyaz ve kırmızı renkler yakaladığı uyumla yaşam alanlarına romantik bir ambiyans sağlıyor. Çift taraflı kullanılabilen nevresim hem Sevgililer Günü için çok özel hem de günlük kullanım için ideal bir ürün oluyor. Bununla birlikte aynı özel desenle tasarlanan First Company pijama takımları, yaşam alanlarında uyum yakalamak isteyen stil sahibi hanımlar için hazırlanan özel serisiyle sunuluyor.

 

Özdilek Ev Tekstili mağazalarında ve Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesinde satışa sunulan Özdilek Fall in Love Nevresim Takımı ve First Company Sevgililer Günü’ne özel pijama takımları, sevgisini bir gün değil her gün göstermek isteyenler için şık birer alternatif oluyor.

Özdilek Holding

© 2021  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar