444 44 16

Kampanyalar

Özdilek Hipermarketler'de 30 TL MaxiPuan ayrıcalığı!

25 Haziran – 5 Ağustos  2020 tarihleri arasında, Maximum Kart’ınızla Özdilek hipermarketlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri ikinci peşin alışverişinize 30 TL MaxiPuan ayrıcalığı!

 

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), bankamatik kartları ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, aidatsız kartlar, Maximum Genç Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir. 

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 11 Ağustos 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 21 Ağustos 2020’dir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. 

Ek Koşullar: Özdilekteyim.com internet sitesinden gerçekleştirilecek alışverişler kampanyaya dahil değildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Özdilek Holding

© 2020  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar