444 44 16

Haberler

Özdilek Eskişehir'de Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

Bolluk ve bereket ayı olarak bilinen 11 ayın sultanı ramazan ayı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Özdilek Eskişehir’de dolu dolu geçiyor. 7’den 70’e hitap eden etkinlikler, ramazan sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinde geçerli fırsatlar, kafe ve lokantasındaki eşsiz iftar menüleriyle Özdilek Eskişehir, misafirlerine ramazanın birleştirici ve mistik atmosferine kapılarını aralıyor.

 

Özdilek Eskişehir’in, Ramazan ayına özel hazırladığı etkinlikleri devam ediyor.Misafirlerinin mutlu anlar yaşamasına önem veren Özdilek Eskişehir, ramazana özel hazırlanan etkinliklerle “nerede o eski ramazanlar” dediğimiz bu ayın özlenen atmosferi yaşatılıyor. Geleneksel ramazan etkinlikleri, misafirler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

 

Çocukların ve ailelerin keyifli zaman geçirdiği etkinlikler arasında özellikle eski Ramazan ruhunu yeni nesil çocuklara geçirebilmek adına hazırlanan eğlenceler dikkat çekti. Bu eğlenceler arasında Ramazan ayının vazgeçilmezi Hacivat Karagöz Gölge Oyunu ve Orta Oyunu gibi birbirinden eğlenceli ve komik programlarla çocuklar çok eğlendi.

 

Ücretsiz olarak gerçekleşen etkinliklerde aileler ve çocuklar eski ramazan eğlencelerini Özdilek Eskişehir sayesinde izleyerek keyifli zaman geçirdiler. Bir sonraki ramazan etkinlikleri 15 – 16 Nisan tarihlerinde saat 14:00 ve 17:00’da gerçekleşecek.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar