444 44 16

Haberler

Miniklerin ara tatil hediyesi Özdilek’ten!

1.Özdilek Ev Tekstili (@ozdilekevtekstili) hesabını takip eden, en az 3 arkadaşını etiketleyen ve gönderiyi beğenen 2 kişiye Özdilek Frozen Snow Tek Kişilik Disney Lisanslı Lastikli Fitted Çarşaf Çocuk Uyku Seti veya Özdilek Cars Cyber Tek Kişilik Disney Lisanslı Lastikli Fitted Çarşaf Çocuk Uyku Seti hediyeli yarışma 11 Kasım Cuma günü başlayıp 20 Kasım Pazar günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 21 Kasım Pazartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Ev Tekstili tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Ev Tekstili Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar, Özdilek Ev Tekstili Instagram hesabını takip edip, gönderiyi beğenen ve yorum kısmına en az 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda kazananlara, Özdilek Frozen Snow Tek Kişilik Disney Lisanslı Lastikli Fitted Çarşaf Çocuk Uyku Seti veya Özdilek Cars Cyber Tek Kişilik Disney Lisanslı Lastikli Fitted Çarşaf Çocuk Uyku Seti ürünlerinden seçeceği ürün hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Ev Tekstili tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Ev Tekstili sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Ev Tekstili yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Ev Tekstili ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Ev Tekstili hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Ev Tekstili sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Ev Tekstili sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Ev Tekstili bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar