444 44 16

Etkinlikler

Ramazan Hediyesi Safahat Lokantası Özdilek Afyonkarahisar’dan!

Özdilek Afyonkarahisar – 3 Kişiye Çift Kişilik İftar Menüsü Hediyeli Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilek Afyonkarahisar AVM Instagram (@ozdilekafyonavm) hesabında yer alan 3 kişiye Safahat Lokantası’nda çift kişilik piliç sote menü ya da İnegöl köfte menü iftar yemeği hediyeli yarışma 6 Nisan Çarşamba günü başlayıp 13 Nisan Çarşamba günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 14 Nisan Perşembe günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Afyonkarahisar AVM tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Afyonkarahisar AVM Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Afyonkarahisar AVM Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye Safahat Lokantası’nda çift kişilik piliç sote menü ya da İnegöl köfte menü iftar yemeği hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Afyonkarahisar AVM tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Afyonkarahisar AVM sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Afyonkarahisar AVM yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Afyonkarahisar AVM ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Afyonkarahisar AVM hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Afyonkarahisar AVM sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Afyonkarahisar AVM sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Afyonkarahisar AVM bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar