444 44 16

Etkinlikler

Philips Airfryer Fritöz Kazanma Fırsatı Özdilek Bolu'da!

1. Özdilek Bolu AVM Instagram (@ozdilekboluavm) hesabında yer alan 1 kişiye, Philips Airfryer HD9252 / 90 Essential Fritöz hediyeli yarışma 12 Ekim Çarşamba günü başlayıp, 25 Ekim Salı günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar, 26 Ekim Çarşamba günü gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Bolu AVM tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Bolu AVM Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Bolu AVM Instagram hesabını takip edip, postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 1 kişiye Philips Airfryer HD9252 / 90 Essential Fritöz hediye edilecektir. Kazananlar Özdilek Bolu AVM tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar, yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Bolu AVM sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Bolu AVM yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Bolu AVM ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar, yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Bolu AVM hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Bolu AVM sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Bolu AVM sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Bolu AVM bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup, peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar