444 44 16

Etkinlikler

Özdilekteyim.com'dan, Özdilek Camellia Happy Aile Seti Hediye!

23 – 30 Eylül Özdilek Camellia Happy Aile Seti Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilekteyim Instagram (@ozdilekteyim) ve Özdilek Ev Tekstili Instagram (@ozdilekevtekstili) hesaplarını takip eden 3 kişiye Özdilek Camellia Happy Aile Seti hediyeli yarışma 23 Eylül Perşembe günü başlayıp 29 Eylül Çarşamba günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 30 Eylül Perşembe günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilekteyim tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilekteyim Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilekteyim ve Özdilek Ev Tekstili Instagram hesaplarını takip edip postu beğenen ve yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye Özdilek Camellia Happy Aile Seti hediye edilecektir, kazananlar Özdilekteyim tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilekteyim sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilekteyim yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilekteyim ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilekteyim hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilekteyim sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilekteyim sorumlu tutulamaz.

12. Özdilekteyim bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar