444 44 16

Etkinlikler

Özdilek'ten Kadınlar Gününe Özel 3 Kişiye 3 Ayrı Hediye!

Özdilek AVM –  Dünya Kadınlar Günü’ne Özel 3 Kişiye 3 Ayrı Hediyeli Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilek AVM (@ozdilekavm) ve Özdilek Ev Tekstili (@ozdilekevtekstili) Instagram hesaplarımızda yer alan 3 kişiye 3 ayrı hediyeli yarışma 1 Mart Salı günü başlayıp 7 Mart Pazartesi günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 8 Mart Salı günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek AVM ve Özdilek Ev Tekstili Instagram hesaplarından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek AVM ve Özdilek Ev Tekstili Instagram hesaplarını takip eden ve postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda birinciye 1 adet Anker Eufy G30 Hybrid Robot Süpürge, ikinciye 1 adet Arzum AR3051 Çay Makinesi, üçüncüye 1 adet Arzum AR1032 Shake’n Take Kişisel Blender hediye edilecektir, kazananlar Özdilek tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek AVM Instagram hesabı ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek AVM hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek AVM ve Özdilek Ev Tekstili sosyal medya hesaplarını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar