444 44 16

Etkinlikler

ÖzdilekPark İstanbul'un 7. Yılına Özel 7 Kişiye Arçelik'ten 7 Hediye!

ÖzdilekPark İstanbul -  Arçelik Yarışma Kuralları

1.Özdilek Ev Tekstili Instagram (@ozdilekevtekstili) ve ÖzdilekPark İstanbul (@ozdilekparkistanbul_) hesaplarını takip eden 7 kişiye Arçelik küçük ev aleti hediye edilecektir. Arçelik küçük ev aleti hediyeli yarışma 4 Ekim Pazartesi günü başlayıp 10 Ekim Pazar 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 11 Ekim Pazartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Ev Tekstili tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Ev Tekstili Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Ev Tekstili ve ÖzdilekPark İstanbul Instagram hesaplarını takip edip postu beğenen ve yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 7 kişiye Arçelik küçük ev aleti hediye edilecektir. Kazananlar Özdilek Ev Tekstili tarafından belirlenecektir. Kazanan kişilerin sıralamalarına göre kazandıkları hediyeler aşağıdaki gibi olacaktır.

  • 1’ye 1261 Blender Seti
  • 2’ye 3283 IN Çay Makinesi
  • 3’ye 3300 Beyaz Türk Kahvesi Makinesi
  • 4’ye TM 6006 G Tost Makinesi
  • 5’ye HD 8080 Saç Kurutma Makinesi
  • 6’ya  6920 Ekmek Kızartma Makinesi
  • 7’ye  BEU 3926 Ütü hediye edilecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Ev Tekstili sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Ev Tekstili yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Ev Tekstili ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Ev Tekstili hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Ev Tekstili sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Ev Tekstili sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Ev Tekstili bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2022  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar