444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Yalova'dan 3 Kişiye Aventurar Kamp Çadırı Hediye!

Özdilek Yalova AVM– Aventurar Kamp Çadırı Hediyeli (205x150x103 cm) Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilek Yalova AVM Instagram (@ozdilekyalovaavm) hesabında yer alan 3 kişiye, Aventurar Kamp Çadırı (205 x 150 x 103 cm) hediyeli yarışma 3 Haziran Cuma günü başlayıp 9 Haziran Perşembe günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 10 Haziran Cuma günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Yalova AVM tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Yalova AVM Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Yalova AVM Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye Aventutar Kamp Çadırı (205 x 150 x 103 cm) hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Yalova AVM tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Yalova AVM sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2’nci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Yalova AVM yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Yalova AVM ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Yalova AVM hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Yalova AVM sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Yalova AVM sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Yalova AVM bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

14. Yarışmaya katılım Yalova ili ile sınırlıdır. Farklı illerden katılan yarışmacıların kazanması durumunda hediye yedek kazanana devredilecektir.

 

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar