444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Yalova AVM’den 15 Kişiye Çift Kişilik Cinetime Aile Menüsü

Özdilek Yalova Instagram (@ozdilekyalovaavm) ve Cinetime  (@cinetimesinema) hesaplarında  yer alan 15 kişiye Cinetime Aile Menü hediyeli yarışma, 5 Temmuz Pazartesi günü başlayıp 11 Temmuz Pazar günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 12 Temmuz Pazartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Yalova tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Yalova Instagram hesabından duyurulacaktır.

·         Katılımcılar Cinetime ve Özdilek Yalova Instagram hesabını takip edip, Özdilek Yalova hesabında paylaşılan postun yorum kısmına 1 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

·          Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 15 kişiye Cinetime Aile Menü ( 2 Küçük Boy Mısır / 2 Kutu Kola) hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Yalova tarafından belirlenecektir.

·         Gişeden Cinetime biletlerini alan misafirlerimiz, büfe görevlisine bileti göstererek hediye menülerini alabileceklerdir.

·         Hediye kullanım hakkı 31 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerlidir.

·          Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

·          Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Yalova sorumlu değildir.

·          Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

·         Özdilek Yalova yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Yalova ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

·         Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

·          Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

·          Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Yalova hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Yalova sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Yalova sorumlu tutulamaz.

·          Özdilek Yalova bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

·         Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar