444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Uşak'dan 200 TL Hediye Kart!

Yarışma Kuralları

 1. Özdilek Uşak AVM Instagram (@ozdilekusakavm) hesabında yer alan 3 kişiye 200 TL değerinde Özdilek hediye kartı yarışması 2 Eylül Perşembe günü başlayıp 7 Eylül Salı günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 8 Eylül Çarşamba günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Uşak AVM tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Uşak AVM Instagram hesabından duyurulacaktır.
 2. Katılımcılar Özdilek Uşak AVM Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyen ve postu beğenenler arasından seçilecektir.
 3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye 200 TL değerinde Özdilek Hediye Kartı hediye edilecek, kazanan Özdilek Uşak AVM tarafından belirlenecektir.
 4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.
 5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Uşak AVM sorumlu değildir.
 6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 7. Özdilek Uşak AVM yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Uşak AVM ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.
 9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.
 10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.
 11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Uşak AVM hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Uşak AVM sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Uşak AVM sorumlu tutulamaz.
 12. Özdilek Uşak AVM bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.
Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar