444 44 16

Etkinlikler

ÖZDİLEK MOBİL UYGULAMASI YENİ YILDA HER AN YANINIZDA

Kullanıcı deneyimlerinden yola çıkılarak geliştirilen Özdilek AVM mobil uygulama, daha canlı daha dinamik bir görünüm ve yeni eklenen işlevsel özellikleriyle modern tasarımını kullanıcılarına sunuyor.

Yenilenen tasarımıyla alışveriş deneyimini geliştiren mobil uygulamada, Özdilekteyim çevrim içi alışveriş alanı sayesinde, uygulamayı kullanan kişiler tek bir dokunuşla Özdilekteyim sayfasına ulaşabiliyor. Uygulama içerisindeki Özdilekteyim Fırsatlar alanında yer alan duyurular ile kullanıcılar, yılın belirli günlerine özel sunulan konseptli ürünlerden ve kampanyalardan çok daha hızlı bir şekilde haberdar oluyor.

Sosyal medya aracılığıyla hayatımıza girmiş olan ve hemen hemen herkesin kullanmakta olduğu hikaye özelliğini tasarımına taşıyan mobil uygulama, buradan kampanyaları, yeni sezon kataloglarını ve kullanıcılarının merak ettiği diğer tüm duyurularını paylaşıyor.

Şehrimdeki Özdilek

Mobil uygulamaya eklenen bir başka yeni özellik olan Şehrimdeki Özdilek alanı ile uygulama üzerinden konum bilgisi paylaşan kullanıcılar, bulundukları şehirde yer alan Özdilek AVM’lerini, hipermarketlerini ve ev tekstili mağazalarını görebiliyor.

Yeni görünümüyle daha modern bir ara yüze kavuşan mobil uygulamaya, vizyondaki filmlerin yer aldığı sinema sayfası, birbirinden eğlenceli etkinliklerin bulunduğu etkinlik sayfası, kampanyaların olduğu haber sayfası, en özel içeriklerle hazırladığı kataloglarıyla akıllı telefonlardan kolayca erişilebiliyor.

 

Yeni Yılda da Özdilek’i Takip Etmeyi Unutmayın

Siz de Özdilek AVM mobil uygulamasını IOS ve Android işletim sistemine sahip tablet veya cep telefonunuza ücretsiz indirerek yeni yılda da en güncel kampanyaları, katalogları, fırsat ürünlerini görüntüleyebilir ve haberlerini takip edebilirsiniz.

 


Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar