444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Kocaeli'den 23. Yılına Özel 3 Kişiye 1.000 TL Değerinde Hediye Kart!

Özdilek Kocaeli – 1.000 TL Hediye Kart Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilek Kocaeli AVM Instagram (@ozdilekkocaeliavm) ve Özdilek AVM (@ozdilekavm) hesaplarında yer alan 3 kişiye 1.000TL kart hediyeli yarışma, 5 Ekim Salı günü başlayıp 10 Ekim Pazar günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 11 Ekim Pazartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Kocaeli tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Kocaeli Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Kocaeli ve Özdilek AVM Instagram hesaplarını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye 1.000 TL yüklü kart hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Kocaeli tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Kocaeli sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Kocaeli yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Kocaeli ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, yalnızca kırtasiye alışverişlerinde kullanılabilir, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Kocaeli hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Kocaeli ve Özdilek AVM sosyal medya hesaplarını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Kocaeli sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Kocaeli bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar