444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Kocaeli AVM’den 10 Kişiye Çift Kişilik Cinetime Aile Menüsü

1.Özdilek Kocaeli AVM Instagram (@ozdilekkocaeliavm) hesabında yer alan 10 kişiye Cinetime Aile Menüsü (2 küçük boy mısır ve 2 kutu kola) hediyeli yarışma 02 Temmuz Cuma günü başlayıp 08 Temmuz Perşembe günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 09 Temmuz Cuma günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Kocaeli AVM tarafından uzatılabilir. Kazananlar Özdilek Kocaeli Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Kocaeli ve Cinetime Instagram hesabını takip edip, postu beğenip ve postun yorum kısmına 1 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 10 kişiye Cinetime Aile Menüsü (2 küçük boy mısır ve 2 kutu kola) hediye edilecektir, kazanan Özdilek Kocaeli tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Kocaeli sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Kocaeli AVM yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacı 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Kocaeli AVM ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananın hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcı ile Instagram üzerinden Özdilek Kocaeli AVM hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazanan listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Kocaeli AVM sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Kocaeli AVM  sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Kocaeli AVM bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar