444 44 16

Etkinlikler

Özdilek İzmir'den Çevre Duyarlılığı

Özdilek İzmir çalışanları, Çevre Koruma Haftası’nda doğanın sürdürülebilirliğine katkı sağlamak, çevrenin ve sahil alanlarının korunmasıyla temizliğine dikkat çekmek amacıyla Balçova İnciraltı Sahili’nde çöp toplayarak çevre temizliği etkinliği gerçekleştirdi.

 

Temiz çevre duyarlılığı ve sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçirilen proje kapsamında Özdilek İzmir çalışanları, ellerinde çöp poşetleri ve eldivenlerle etrafa atılmış olan birçok atığı yerden gönüllü olarak toplayarak çöpe attılar. Böylece denize yakınlığı nedeniyle tercih edilen İnciraltı Sahili’nde yerde bulunan çöplerin denizle buluşmasının da önüne geçilmiş oldu.

 

Plastikten cama, kutu içecek paketinden ambalaj atıklarına kadar çeşitli çöp atıkları toplanarak, sahildeki kirlilik oluşumuna engel oluşturuldu. Bir saat süren çöp toplama etkinliğinin sonrasında Özdilek İzmir çalışanları, atıkları çöpe ulaştırdı.

 

Çevre Koruma Haftası’nda çevre temizliği ve doğanın korunması konusuna dikkat çekmek amacıyla bir araya gelen Özdilek İzmir çalışanları, günün sonunda hep birlikte fotoğraf çektirerek mesajlarının gelecek nesiller için de kalıcı olmasını istediklerini dile getirerek ayrıldı.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar