444 44 16

Etkinlikler

Özdilek İzmir'den 3 Kişiye Hediye!

1.Özdilek İzmir AVM Instagram (@ozdilekizmiravm) hesabında yer alan 1.ye Arzum Chefim Basınçlı Pişirici, 2.ye Arzum Jollietea Çay Makinesi, 3.ye Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi hediyeli yarışma 19 Ekim Çarşamba günü başlayıp, 30 Ekim Pazar günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 31 Ekim Pazartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek İzmir AVM tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek İzmir AVM Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek İzmir AVM Instagram hesabını takip edip, gönderiyi beğenip, postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 1.ye Arzum Chefim Basınçlı Pişirici, 2.ye Arzum Jollietea Çay Makinesi, 3.ye Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi hediye edilecektir. Kazananlar Özdilek İzmir AVM tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek İzmir AVM sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek İzmir AVM yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek İzmir AVM ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek İzmir AVM hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek İzmir AVM sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek İzmir AVM sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek İzmir AVM bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar