444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Eskişehir'den 3 Kişiye Çift Kişilik Camellia Havlu Seti Hediye

Özdilek Eskişehir’den 3 Kişiye Çift Kişilik Camellia Havlu Seti Hediye Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilek Eskişehir Instagram (@ozdilekeskisehiravm) hesabında yer alan 3 Kişiye Çift Kişilik Camellia Havlu Set hediyeli yarışma, 17 Mayıs Salı günü başlayıp 24 Mayıs 2022 Salı günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar, 25 Mayıs Çarşamba günü açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Eskişehir AVM tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Eskişehir Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Eskişehir Instagram hesaplarını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 Kişiye Çift Kişilik Camellia Havlu Seti hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Eskişehir tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Eskişehir sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2’nci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Eskişehir, yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 3 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Eskişehir ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 3 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar, yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Eskişehir hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen yarışmaya katıldığı Özdilek Eskişehir sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Eskişehir sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Eskişehir, bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

 

Özdilek Holding

© 2022  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar