444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Eskişehir'de Ramazan Etkinlikleri Başladı

Bolluk ve bereket ayı olarak bilinen 11 ayın sultanı ramazan ayı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Özdilek Eskişehir’de dolu dolu geçiyor. 7’den 70’e hitap eden etkinlikler, ramazan sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinde geçerli fırsatlar, kafe ve lokantasındaki eşsiz iftar menüleriyle Özdilek Eskişehir, misafirlerine ramazanın birleştirici ve mistik atmosferine kapılarını aralıyor.

Özdilek Eskişehir’in, Ramazan ayına özel hazırladığı etkinlikleri 16 Mart itibariyle yoğun ilgiyle başladı. Misafirlerinin mutlu anlar yaşamasına önem veren Özdilek Eskişehir, ramazana özel hazırlanan etkinliklerle “nerede o eski ramazanlar” dediğimiz bu ayın özlenen atmosferi yaşatılıyor. Geleneksel ramazan etkinlikleri, misafirler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Çocukların ve ailelerin keyifli zaman geçirdiği etkinlikler arasında özellikle eski Ramazan ruhunu yeni nesil çocuklara geçirebilmek adına hazırlanan eğlenceler dikkat çekti. Bu eğlenceler arasında Ramazan ayının vazgeçilmezi Hacivat Karagöz Gölge Oyunu ve Orta Oyunu gibi birbirinden eğlenceli ve komik programlarla çocuklar çok eğlendi.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar