444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Düzce'den 10 Kişiye Plaj Havlusu Hediye!

Özdilek Düzce AVM –  Dünya Havlu Günü’ne özel Summer Heat Plaj Havlusu Hediyeli Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilek Düzce AVM Instagram (@ozdilekduzceavm) hesabında yer alan 10 kişiye Summer Heat Plaj Havlusu hediyeli yarışma 18 Mayıs Çarşamba günü başlayıp 25 Mayıs Çarşamba günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 26 Mayıs Perşembe günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Düzce AVM tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Düzce AVM Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Düzce AVM Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 10 kişiye Summer Heat Plaj Havlusu hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Düzce AVM tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Düzce AVM sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Düzce AVM yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Düzce AVM ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Düzce AVM hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Düzce AVM sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Düzce AVM sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Düzce AVM bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

 

Özdilek Holding

© 2022  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar