444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Bursa AVM - Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilek Bursa AVM  Instagram (@ozdilekbursaavm) hesaplarında yer alan 3 kişiye Özdilek Yakut Yılbaşı Kutusu hediyeli yarışma 25 Aralık Cuma günü başlayıp 29 Aralık Salı günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 30 Aralık Çarşamba günü, gün içerisinde açıklanacaktır.

Yarışma süresi Özdilek Bursa AVM  tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Bursa AVM  Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Bursa AVM  Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye Özdilek Yakut Yılbaşı Kutusu hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Bursa AVM  tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Bursa AVM  sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Bursa AVM  yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Bursa AVM  ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Bursa AVM  hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Bursa AVM  sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Bursa AVM  sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Bursa AVM  bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2021  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar