444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Bolu AVM'den 3 Kişiye Çift Kişilik Açık Büfe Kahvaltı Hediye

Yarışma Kuralları

 1. Özdilek Bolu Instagram (@ozdilekboluavm) hesabında yer alan 3 kişiye çift kişilik açık büfe kahvaltı hediyeli yarışma, 26 Temmuz Pazartesi günü başlayıp 1 Ağustos Pazar  günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 2 Ağustos Pazartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Bolu tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Bolu Instagram hesabından duyurulacaktır.
 2. Katılımcılar Özdilek Bolu Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.
 3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye çift kişilik açık büfe kahvaltı hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Bolu tarafından belirlenecektir.
 4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.
 5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Bolu sorumlu değildir.
 6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 7. Özdilek Bolu yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Bolu ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.
 9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.
 10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.
 11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Bolu hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Bolu sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Bolu sorumlu tutulamaz.
 12. Özdilek Bolu bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.
Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar