444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Afyonkarahisar'dan 3 Kişiye Çift Kişilik Açık Büfe Kahvaltı!

Özdilek Afyonkarahisar – 3 Kişiye Çift Kişilik Açık Büfe Kahvaltı Hediyeli Instagram Yarışma Kuralları

1.Özdilek Afyonkarahisar Instagram (@ozdilekafyonavm) hesabında yer alan 3 kişiye Kafe Safahat’ta çift kişilik açık büfe kahvaltı hediyeli yarışma 10 Mart Perşembe günü başlayıp 18 Mart Cuma günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 19 Mart Cumartesi günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilek Afyonkarahisar tarafından uzatılabilir. Kazananlar, Özdilek Afyonkarahisar Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Özdilek Afyonkarahisar Instagram hesabını takip edip postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda 3 kişiye Kafe Safahat’ta çift kişilik açık büfe kahvaltı hediye edilecektir, kazananlar Özdilek Afyonkarahisar tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilek Afyonkarahisar sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Özdilek Afyonkarahisar yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Özdilek Afyonkarahisar ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden Özdilek Afyonkarahisar hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilek Afyonkarahisar sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilek Afyonkarahisar sorumlu tutulamaz.

12. Özdilek Afyonkarahisar bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2022  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar