444 44 16

Etkinlikler

Özdilek Afyonkarahisar'da Anlamlı Sergi

 

 

 

Özdilek Afyonkarahisar, Martı Özel Eğitim Merkezi’nde özel eğitim alan çocukların fotoğraflarından oluşan sergiye ev sahipliği yaptı.

 

Özdilek Afyonkarahisar, sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel etkinliklerine devam ediyor. Otizm, Down sendromu, öğrenme güçlüğü gibi sorunlarla mücadele eden çocukların fotoğrafları ölümsüzleştirildi. Martı Özel Eğitim Merkezi’nde eğitim gören çocukların spor faaliyetleri yaparken çekilmiş fotoğrafları Özdilek Afyonkarahisar’da sergilendi.

 

“Hayata Tutunmanın Bir Dalı da Spordur” sloganı ile yola çıkan rehabilitasyon merkezi, özel çocukların fotoğraflarını sevdikleri spor dalları ile bütünleştirerek bastırdı. Çocuklar ve ailelerinin büyük bir sevinç ve gururla sergiledikleri fotoğraflar gün boyu ziyarete açık kaldı.

 

Çocukları ile birlikte sergiyi ziyaret eden veliler, organizasyona ev sahipliği yaptığı için Özdilek Afyonkarahisar’a teşekkür etti. Kurum yöneticileri ise çocukların hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla çıktıkları bu yolda kendilerine destek olan ve farkındalık yaratan Özdilek Afyonkarahisar’a teşekkürlerini sundu.

 

 

Özdilek Holding

© 2019  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşullar