444 44 16

Etkinlikler

First Company'den Babalar Günü'ne Özel 5 Kişiye Gömlek Hediye!

Babalar Günü'ne Özel 5 Kişiye First Company Erkek Gömlek Hediye!

First Company – Babalar Günü’ne Özel 5 Kişiye First Company Erkek Gömlek Hediyeli Instagram Yarışma Kuralları

1.First Company (@firstcompanybyozdilek) Instagram hesabımızda yer alan Babalar Günü’ne Özel 5 Kişiye First Company Erkek Gömlek Hediye Yarışması, 13 Haziran Pazartesi günü başlayıp 19 Haziran Pazar günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 20 Haziran Pazartesi günü gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi First Company tarafından uzatılabilir. Kazananlar, First Company Instagram hesabından duyurulacaktır.

2. Kazananlar, First Company Instagram hesabını takip eden ve postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda kazanan 5 kişiye 1’er adet First Company markalı erkek gömlek hediye edilecektir, kazananlar First Company tarafından belirlenecektir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan First Company sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2’nci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. First Company yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacının 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla First Company Instagram hesabı ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar ile Instagram üzerinden First Company hesabı aracılığıyla iletişime geçilecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı First Company sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan First Company sorumlu tutulamaz.

12. First Company, bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

Özdilek Holding

© 2024  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar