444 44 16

"Tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak."

Mustafa Kemal Atatürk

Kurumsal

Kurumsal


Temelleri 1971 yılında atılan Özdilek Holding, 45 yılı aşan başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almaktadır. Özdilek Holding; ev tekstili, AVM ve mağazacılık, turizm ve otelcilik, gıda, hayvancılık, tarım ve sigortacılık olmak üzere farklı sektörlerde hizmet veren toplam 9 şirketiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

9 şirketi, 24 markası, 8000’i aşkın çalışanı ile var olduğu tüm alanlarda sürekli gelişme vizyonunu benimseyen Özdilek Holding, değer yaratma ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatma prensibi ve kaliteye verdiği önem ile geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Türkiye’nin marka değeri yüksek ilk 100 şirketi arasında yer alan Özdilek Holding, sosyal sorumluluğu gereği ülkesine katma değer sağlamak üzere eğitim odaklı birçok projeye de imza atmıştır.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak amacıyla hareket eden Özdilek Holding, bu hedefe ulaşmak için faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sürekli gelişme vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Özdilek Holding

© 2019  Özdilek Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız / Kullanım ve Koşullar